След днешната контрола на Локо с Академик, спечелена от "смърфовете" с 1:0, стана ясно, че още трима футболисти ще бъдат освободени.

Днешната проверка бе последен шанс за Саканоко, както и юношите Георги Петров и Ивайло Герджиков. И тримата ще бъдат освободени.

По този начин бройката на футболистите, на които Неделчо Матушев няма да разчита, набъбна до 7, като преди тримата споменати, освободени са Гаджалов, Трифонов, Аргиров и Керчев.