Георги Дерменджиев преди финала с Ботев: Искаме дубъл!

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
10:42 / 12.05.2024
2883
Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев говори след победата с 3:1 над ЦСКА-София, която осигури 13-а титла на "орлите". Той сподели, че е щастлив, че отборът е успял да стане шампион по-рано. 

"Има си място за титлата. Искам да поздравя собствениците, хората които управляват клуба, както и футболистите за тази 13-а титла. Много сме щастливи, че успяхме да осигурим титлата по-рано. Така е по-спокойно", започна Дерменджиев. 

"През цялото време играхме много добре и ръководихме мача. Не искам да правя задълбочен анализ. Беше важна победата. Поздравявам момчетата". 

"Исках да има такъв колектив и всички да си вярват. За отбора беше много важно". 

"Да се надяваме, че ще направим дубъл. Мачът ще е много сериозен. Ботев също тръгват за Купата, ние също. Искаме да направим добър мач", заяви Дерменджиев.


Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).