Поредна съвместна инициатива проведоха ПФК Черно море и фирма Маркели – производител на млечни продукти.
По време на двубоя от 29-ия кръг на efbet Лига между "моряците“ и Левски, спечелена от варненци с 3:1, на входовете на стадион "Тича“ бяха раздавани безплатно млечни напитки.
Инициативата се провежда за втори път. ПФК Черно море и Маркели ще работят съвместно и за в бъдеще тя ще стане традиция, съобщават "моряците".












Зеки Байрам
на 23.04.2024 г.
лилавите венци отново ще пият мъжко мляко!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!