Отборът на Ботев проведе последната си тренировка преди гостуването на Локомотив (София).

Душан Керкез изведе своите футболисти на един от помощните терени на "Коматево" в следобедните часове на съботния ден.

"Канарчетата" са в страхотно настроение след успеха над ЦСКА-София и ще търсят нова победа над столичните железничари.

Двубоят между Локомотив София и Ботев е утре от 17:45 часа на стадиона в квартал "Надежда".