"Баските" от Куклен излъгаха дубъла на Локо в регионално дерби на "Лаута"

Коментари (1)
11:09 / 14.04.2024
1958
Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) допусна поражение от Атлетик (Куклен) на “Лаута". “Черно-белите" загубиха от “баските" с 1:2. Регионалното дерби от 29-ия кръг на Трета лига Югоизточна група се игра на стадион “Локомотив" в Пловдив.

Гостите успяха да поведат в резултата още в 7-ата минута. Точен бе Рангел Игнатов. До края на полувремето Иван Узунов, Тодор Нейчев, Божидар Костадинов и Даниел Маджаров имаха добри възможности пред вратата на Атлетик.

През втората част Локомотив продължи да търси изравняването. В 60-ата минута Виан Станков шутира опасно, но над целта.

В 70-ата минута обаче “баските" стигнаха до второ попадение и решиха мача.

Локомотивци успяха да намалят резултата в 73-ата минута, когато получиха правото да изпълнят дузпа. Зад топката застана Васил Църцев, който се разписа за 1:2.

До края на мача “черно-белите" натиснаха своя съперник в търсене на поне точка от срещата, но не успяха да стигнат до ново попадение.