Спортните новини: Днес (0) | Вчера (17)
"Без Претенции" победиха "K.P.R." в Аматьорската футзал лига
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:20 / 22.10.2010Коментари (6)2127
В отложена среща от шестия кръг на група 1, в студената вечер на четвъртък, един срещу друг се изправиха отборите на "K.P.R." и "Без Претенции". Двата отбора предложиха равностойна игра, като положенията се редуваха пред двете врати. Първи до гол стигнаха от "Без Претенции". Голмайстор в 6 мин. бе Марин Иванов. Това внесе нужното спокойствие в играта на гостите, които до края на полувремето пропуснаха няколко положения. В същото време, домакините пропиляха златни шансове за изравняване и така резултата остана непроменен до почивката.

Второто полувреме играта продължи в същия дух. Все пак се стигна до 31 мин., в която гостите нанесоха своя решителен удар. Голмайсторът на отбора Васил Лалушев отбеляза втори гол "Без Претенции", като това бе негово четвърто попадение в турнира на ППАФЛ. Този гол демобилизира отбора на "K.P.R." и в тези минути гостите ги надиграха тотално. Съвсем логично след няколко пропуска се стигна до трето попадение за тях. Класическият резултат бе оформен от Димо Лалушев в 37 минута. Четири минути преди края на срещата жълт картон получи Атанас Атанасов (Без Претенции), от което се възползваха домакините, връщайки едно попадение в 48 минута, дело на Тодор Чапкънски. Закъснелия натиск на домакините не успя да донесе нищо повече и по този начин срещата между двата съперника приключи с победа на гостите с 1:3.

Класирането в група 1 не се промени след изиграването на тази среща, като "Без Претенции" са пети с 9 точки, а "K.P.R." са шести с 6. За повече информация: www.ppafl-bg.com.
Утре стартира седмия кръг на ППАФЛ. Пет срещи ще се изиграят в съботния ден:
От 13ч - "Hattrick" : "Айляците" - среща от група 1
От 13ч - "Интермикс" : "Карамба" - среща от група 4
От 13ч - "Южен Полъх" : "Криско" - среща от група 3
От 13ч - "Торнадо" : "Лудата Банда" - среща от група 4
От 13ч - "Energie" : "Joga Bonito" - среща от група 4

В неделя в 11ч. на спортен комплекс Оптимум, преди изиграване на срещите от неделния ден, ще се изтегли жребия за аматьорския турнир по футбол за "Купата на ПАСО". В него участие ще вземат всичките 40 отбора съставящи ППАФЛ.

Aнонимен
на 17.09.2011 г.
0

Изчакайте началото на новия сезон.Това ще е sezony на небезисвестният Дими Бамбини или Дими-Ло.Наблюдавах няколко негови изяви по време на предсезоната подготовка на отбора на без претенции,които са истински смешници,всички до един са антифутболисти,имам чувството че пукат по една топка на мач,но Дими е различен,играта му с топката е истински финес,сякаш не я подритва а я люби.Прекарал е и доста време във фитнеса,защото няма и помен от килогорамите в повече миналата година осебено покрай коледните празници.Така че вярвам че ще успее да извади отбора на челните места въпреки че съотборниците му до един са куци коне,със сериозни двигателни проблеми!
0

Абе тея Без Претенции много взеха да бият...
0

Димо,сам ли си ги пишеш тея коментари :)))

Алекс Начева: Не мога без нервни състояния! Това ми дава хъс и мотивация
Германец прекъсна страхотната серия на Илиян Радулов в Испания
Личен рекорд за Алекс Начева, Габи Петрова също се класира за финал на Евро 2024 в Рим
Кметът: Не сме взели решение за стадион "Тодор Диев", предстоят срещи