Вторият отбор на Локо победи Родопа (Смолян) в контрола

08:41 / 29.01.2024
2020
Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) победи Родопа (Смолян) с 3:1 в контролна среща, която се игра на стадиона в град Садово.

Черно-белите откриха резултата чрез Иван Узунов, като това бе единственото попадение през първата част.

Малко след почивката Даниел Кутев възстанови равенството. Последваха два бързи гола, които донесоха победата на "смърфовете“ за 3:1. Първо точен бе Иван Кръстев, а после се разписа и Даниел Маджаров.

В сряда (31.01) Локомотив II ще изиграе поредната си проверка срещу втория отбор на ЦСКА-София.