Локомотив играе днес контрола с Брестник
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:22 / 12.10.2010Коментари (16)2700
Локомотив Пловдив ще изиграе днес втората си контролна среща, организирана заради паузата в шампионата за мачовете на националните отбори. "Смърфовете" ще гостуват в комплекс Беркут на Брестник. Двубоят е от 15 часа. В петък Локо игра контрола със Спартак на стадион Пловдив, която спечели с 2:1. Следващият официален мач на Локо е тази събота, у дома, срещу Берое.

+1

Отбора на Пловдив отново мачкаааааа браво момчета обичаме ви тези брестник ако хванат сопот незнам какво ще се случи с тях
Днешният Локомотив Пловдив се родил на 25 юли 1926г. с името Пловдивски Спортклуб!
на 12.10.2010 г.
+1

Брей първото полувреме сме ги разчекнали тия
+1

HT- БРЕСТНИК - ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ - 1:42гола на Раймонди и по един за Златински(дузпа) и Саканоко!
+3

Във 32 минута на мача резултата вече е 1:2 за Локомотив Пловдив.След двата бързи гола за нашия отбор, Брестник поизравниха играта и логично стигнаха до попадение. Отново 2 гола разлика в полза на Локомотив Пловдив- 37'мин. 1-3
+3

Локомотив Пловдив води на Брестник със 2:0 след двадесет минути игра и 2та гола реализира Уругвайския таран Николас Раймонди!
+6

Локо, успех и в тази контрола! Отборите от "Б" група като "Спартак" и "Брестник" не са толкова лесна "плячка", а също и някои отбори от "трета дивизия" като "Ботев" и "Марица". Нека феър-плеят да бъде на първо място (отнася се не само за футболистите, но и за феновете им)! Мой роден граде Пловдив - напред и нагоре, никога вече назад и надолу!