Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) започва своята зимна подготовка днес.

Заниманията на "канарчетата“ ще се провеждат изцяло на Футболен комплекс "Никола Щерев – Старика“.

Първата тренировка на младите ботевисти е с начален час 16:30. "Жълто-черните" ще тренират в камерен състав, след като много футболисти участват в тренировъчния процес на представителния отбор.

Един от талантите на клуба - Мартин Ситев, се възстановява от контузия и също няма да вземе участие в тренировките.

По време на зимната подготовка тимът ще изиграе четири контролни срещи:

20 януари: Ботев II – Спартак (Пловдив)

27 януари: Ботев II – Саяна (Хасково)

3 февруари: Ботев II – Левски II (София)

10 февруари: Ботев II – Хебър II (Пазарджик)