Локо инвестира между милион и милион и двеста хиляди за осветление

13812
72

Локомотив (Пловдив) ще инвестира между милион и милион и двеста хиляди лева за изграждането на осветление, заяви Атанас Узунов в предаването VIPСпорт на Plovdiv24.bg.

Средствата ще отидат за изграждането на пилоните, на които ще се поставят прожекторите, както и за самите прожектори. Проектът е изготвен вече от Philips и одобрен от собственика на клуба Коко Динев.

След това осветлението ще отговаря на всички съвременни стандарти на ФИФА и УЕФА за провеждане на футболни срещи и телевизионни предавания.

Какво още заяви Узунов, можете да гледате в предаването VIPСпорт само ТУК!


Още по темата: Общината влиза в Локомотив Пд АД с 25%
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (72)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!