Най-големите четири пловдивски отбора - Ботев, Локомотив, Марица и Спартак, използваха социалните мрежи, за да поздравят своите фенове за настъпването на Новата година.

Ето какво публикуваха пловдивските тимове:

БОТЕВ:

ЧЕСТИТА НОВАТА 2024 ГОДИНА, ЖЪЛТО-ЧЕРЕН ПЛОВДИВ! 

БЪДЕТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И ГОРДИ С ЛЮБИМИЯ ОТБОР!

ЛОКОМОТИВ:

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

2024!

МАРИЦА:

За много години, приятели! Бъдете здрави и много щастливи! Обичайте и бъдете два пъти повече обичани! Бъдете добри хора! Вярвайте в по-доброто бъдеще и дерзайте!

Нека си пожелаем една успешна Нова година за всички! И разбира се, щастливи футболни емоции през 2024-та!

СПАРТАК:

Честита Нова Година, спартаклии!

Пожелаваме ви здраве и успехи през новата 2024!