Футболният турнир REFAN Winter Cup, който се провежда на едно от най-новите игрища в район "Южен", събра много футболни хора на едно място.
Пред камерата на Plovdiv24.bg застанаха петима ботевисти, част от които взеха участие в надпреварата.
Петър Зехтински, Тодор Неделев, Станислав Шопов, Димитър Тонев и Стефан Попов си спомниха за хубавите и славни моменти в "жълто-черния" клуб.
Петимата се наслаждаваха и на футболните срещи, които предложиха много емоции за зрителите, събрали се около терена.
Петър Зехтински
Тодор Неделев
Станислав Шопов
Димитър Тонев