Футболистът с най-много мачове с "жълто-черния" екип от настоящия състав на Ботев (Пловдив) - Лъчезар Балтанов, се обърна към феновете на "канарчетата".

Ето какво написа полузащитникът на пловдивчани:

Весела Коледа, приятели!

Бъдете здрави, благословени, вярвайте и смело мечтайте! Нека в домовете Ви цари хармония, обич и разбирателство! Бъдете добри, правете добро и добро да се връща при Вас!