Отборът на Ботев (Пловдив) стартира тренировки за предстоящия мач с Арда.

"Жълто-черните" проведоха интензивно занимание във фитнеса заради тежкото време.

Душан Керкез и екипът му сериозно натовариха "канарчетата" в първия ден от тренировъчната седмица.

Мачът с Арда е от голямо значение за "жълто-черните", които при успех ще се намесят сериозно в битката за 7 място.

Във фитнеса тренираше и Мохамед Брахими, който се готви по индивидуална програма и ще бъде готов за мачовете след Нова година.