Ботев (Пловдив) се обърна към феновете, които подкрепиха отбора при визитата на Струмска слава в Радомир.

Ето какво написаха "канарчетата" в социалните мрежи:

Респект за всички "жълто-черни", които пропътуваха разстоянието Пловдив - Радомир в този делничен дъждовен ден и подкрепиха отбора на Ботев!

Очакваме ви всички в София в неделя!