Дубълът на Ботев с нова загуба, този път от Димитровград

2270

Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) продължава слабото представяне от началото на сезона.

В среща от 10-ия кръг на Югоизточната трета лига "канарчетата" загубиха с 2:3 от Димитровград.

Мачът се игра на стадион "Миньор" в Димитровград, а домакините поведоха с 2:0 с попадения в 30 и 60 минути.

"Жълто-черните" върнаха един гол чрез Емил Найденов в 68-ата минута. В 88-ата минута Димитровград стигна до трети гол, а Никола Гелин оформи крайното 3:2.

Това е пореден слаб резултат за пловдивчани, които са водени от Даниел Коен, след като през седмицата загубиха от градския съперник Локомотив, а загубата е пета за "канарчетата" в последните им шест мача.

Стартовият състав на Димитровград: Милев, Чанев, Чаушев, Кръстев, Георгиев, Стоянов, Горанчев, Сантов (к), Якуб, Алексиев, Георгиев

Стартовият състав на Ботев: Смъркалев, Кущинаров, Татаров, Чернев, Иванов, Златанов, Павлов, Казаков (к), Ситев, Найденов, Арнаудов


Още по темата: Дублиращ отбор на ПФК Ботев
Всички новини по темата: (325)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).