Адам Сотков този път по-сдържан в емоцията си след 9-ата поредна победа
Единият от двамата основни акционери в ПФК Локомотив Пловдив - Адам Сотков, спази традицията, която самият той наложи, и отново поздрави привържениците на отбора.
Реакцията на бизнесмена се очакваше и тя идва след новия клубен рекорд - девета поредна пореда на отбора. Както е известно, Локомотив Пловдив удари вчера Славия с 2:0 и увеличи преднината си на 4 точки на върха в класирането на Първа лига.
Адам Сотков този път бе по-сдържан в емоцията си. Той използва официалната клубна страница във Фейсбук, за да напише следното:
“Честита девета поредна победа!
Честит девети пореден кръг на първо място!
Само Локо!"
По-късно към текста на бизнесмена бе добавен следният пасаж:
🔥 “Честито, локомотивци! “Черно-бялата" мълния поразява наред и пише история!
Този браузър не поддържа видео елемента.