Гледайте: Мощно "Вива канари" в съблекалнята на Ботев
Огромна радост обзе футболистите и спортно-техническият щаб на Ботев (Пд) след снощната победа над Славия с 3:1. Тя бе първа за "канарите" на новопостроения стадион "Христо Ботев" след 8 поредни неуспешни опита.
След края на мача футболистите благодариха на привържениците, а от Трибуна Юг за първи път се чу позабравената напоследък песен "Празнуваме победата сега".
Шоуто обаче продължи в съблекалнята на отбора, където "жълто-черните" запяха мощно "Вива канари".
Гледайте в прикаченото видео радостта на футболистите на терена и в съблекалнята!
Този браузър не поддържа видео елемента.