Атакуващият халф на Локомотив Пловдив Джовани бе избран за Играч на мача при победата с 4:2 над Локомотив София. Бразилецът се отчете с два гола и една асистенция.

Ето какво заяви той след края на "железничарското" дерби:

Много съм щастлив от победата, радвам се, че вкарах два гола и помогнах на отбора да спечели. Беше много важно за нас, познаваме се от една година, победата бе ценна.

Ще бъде трудно следващия мач. Ще работим през седмицата, както досега и ще се надяваме да спечелим трите точки. Много съм щастлив от подкрепата от феновете, дано така да е и занапред.