Фенклубът на Локомотив Пловдив организира екскурзия за предстоящото гостуване на Локомотив София. "Железничарското" дерби от втория кръг на Първа лига е в неделя от 21,00 часа на стадиона в столичния квартал "Надежда".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "черно-белите" привърженици:

Скъпи локомотивци,

Наближава първото гостуване за сезона! Нека с мощната ни подкрепа да накараме играчите ни да се почувстват като у дома си!

За целта Фенклуб Локомотив Пловдив организира екскурзия за двубоя със съименниците ни от София!

Записванията започват от днес в барчето при Мая! Цената на екскурзията е 10 лв. За членове на фенклуба, деца и пенсионери - 5 лв.

Час и място на тръгване: неделя (23.07) 18:30ч., комплекс “Локомотив".

Локомотив има нужда от всеки един от нас! Всички в София!