Клуб на привържениците на Ботев Пловдив стартира нова кампания за набиране на средства за хореография. Този път тя е за първия домакински мач от новия сезон - срещу отбора на Левски.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на КПБП:

Новият сезон идва и още в първото домакинство на 22.07 ще посрещнем своя най-отявлен исторически противник - отбора от Подуяне. Трибуните на Колежа отново ще са препълнени, което ни задължава да направим поредната впечатляваща хореография, за реализирането на която се нуждаем от Вашата помощ!

Бултрас и КПБП приканват всеки, който има възможност, да подпомогне кампанията за хореографията на предстоящия мач със "сините", а начините за дарение са добре известни:

1) Чрез банков превод по сметката на КПБП: BG11UNCR70001522124939

SWIFT (BIC): UNCRBGSF

Сдружение КПБП

2) Като преведете средства чрез електронната система за разплащане пейпал на: paypal@kpbp.bg

3) Чрез кутията за дарение във фен магазина на Южната Трибуна на ст. "Христо Ботев".

Само Ботев!