Фенклубът на Локомотив Пловдив покани "черно-белите" привърженици да се включат в благотворителен футболен турнир, който ще се проведе утре (17 юни) от 09:00 часа на помощните игрища на стадион "Локомотив".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "Лаута":

Локомотивци,

Каним всички Вас на специален турнир организиран от Lauta Frontline. Събитието ще се проведе с благотворителна цел, а всички събрани средства ще бъдат дарени на бранда "Брат за брат", който е създаден с цел да помага на черно-бели фенове в нужда.

Турнирът ще се състои на 17-ти юни от 09:00 ч. на помощните игрища на стадион "Локомотив".

Условията за записване:

- Такса за участие на отбор - 60 лв.

- Отборите да са в състав от минимум 6 човека.

-Играе се групова фаза и директни елиминации след нея.

- Жребият с участници се тегли 2 дни преди турнира.

- Срокът за записване е 15.06.2023 г.

- Записването се осъществява с регистриране на име на отбора на телефон +359898874798.

Очакваме Ви с добро настроение, за да прекараме един незабравим ден заедно!