Фенклубът на Локомотив Пловдив съобщи изключително неприятна вест.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на "черно-белите" привърженици.

Скъпи локомотивци,

С прискърбие ви съобщаваме, че днес (б.р.. вчера) си отиде едно голямо черно-бяло сърце - Антон Драгоев, познат на всички нас като “Слона".

Той беше един от стожерите на Организация “Трибуна Спортклуб", деен в редица инициативи и отдаден на черно-бялата идея.

Антон беше човек с главно “Ч" и завинаги ще остане в нашите сърца!

Поклонението ще се състои в понеделник от 08:30 часа на Католишките гробища в гр. Пловдив!

Почивай в мир, братко!