Пиронкова играе с Каратанчева на двойки в Уимбълдън

1442

Цветана Пиронкова ще играе на тенис турнира Уимбълдън на двойки заедно със състезаващата се за Казасхтан българка Сесил Каратанчева. Двете ще стартират от първия кръг срещу поставените под номер 8 в предварителната схема Каталина Мароши от Унгария и германката Катрин Вьорле. Нашите момичета играят днес на корт 10. Пловдивчанката Пиронкова ще стартира директно от основната схема на сингъл, като жребият е в петък.


Още по темата: Цветана Пиронкова на Уимбълдън 2010
Всички новини по темата: (46)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!