ПФК Ботев обяви, че има огромен интерес към днешния последен за сезона мач на представителния тим. От клуба уточниха, че вече близо 10 000 души са се сдобили с билет.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от ПФК Ботев:

Уважаеми Ботевисти,

С оглед големия интерес към днешния мач с Арда, Ви призоваваме да дойдете на стадиона максимално рано, за да не стават струпвания по входовете и касите.

Близо 10 000 души вече се сдобиха с билет за последното домакинство за сезона.

Билети можете да закупите в мрежата на eventim, както и на касата на стадион "Христо Ботев".

Вратите на стадиона ще бъдат отворени в 17:30ч.

Стефан Стоянов и "жълто-черните" момчета се нуждаят от Вашата подкрепа!

Очакваме Ви! САМО БОТЕВ!