ПФК Ботев обяви, че има огромен интерес към днешния последен за сезона мач на представителния тим. От клуба уточниха, че вече близо 10 000 души са се сдобили с билет.
Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от ПФК Ботев:
Уважаеми Ботевисти,
С оглед големия интерес към днешния мач с Арда, Ви призоваваме да дойдете на стадиона максимално рано, за да не стават струпвания по входовете и касите.
Близо 10 000 души вече се сдобиха с билет за последното домакинство за сезона.
Билети можете да закупите в мрежата на eventim, както и на касата на стадион "Христо Ботев".
Вратите на стадиона ще бъдат отворени в 17:30ч.
Стефан Стоянов и "жълто-черните" момчета се нуждаят от Вашата подкрепа!
Очакваме Ви! САМО БОТЕВ!












ултрас1926
на 06.06.2023 г.
Стоян канара пита групата по художествена самодейност към читалището в Стряма жа може ли да довадя на спектакъла ва?
еди мърфи
на 06.06.2023 г.
тоя стикс не го знам кой е ,но като чета коментариите за него доста хора го знаят и скоро ще го гърбят някъде
еди мърфи
на 06.06.2023 г.
колкото -толкова-поне ще гледат българи и момчета от школата,а не онова подобие на отбор в тъмен цвят-даже се чудя дали да не отида и аз
Стикс
на 06.06.2023 г.
Според жълтите бегачи са продадени 8000 пакетни билети за позорните мачове на ботевЪ. Днес разбрахме и че са поканени две елитни училища на мача без пари. Кратка справка в нета показва, че двете училища имат над 2000 ученика. Дори без калкулатор това прави около 10 000 билета... Но колко от тези "билети" ще дойдат, за да гледат ГЕЙ ПОРНО на Източен 10 е много спорно. Ако си мъж ще стоиш далеч от терена на ботевЪ, ТАМ МЪЖЕ ЩЕ СЕ ДУПЯТ НА МЪЖЕ...
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!