Ръководството на ЦСКА 1948 изпрати поздравителен адрес до ПФК Ботев Пловдив.
От столичния клуб поздравяват "канарчетата" за усилията за откриването на стадион "Христо Ботев".
"Червените" заявяват още, че с методиката на работа и амбициозните планове на клуба най-доброто за Ботев предстои.
Писмото е подписано лично от изпълнителния директор на столичани г-н Добрин Гьонов.