Президентът на Славия Венцеслав Стефанов направи култов коментар относно стартовия състав на Ботев (Пд), който излезе срещу белите в понеделник вечерта. Както вече е известно, в него нямаше нито един български футболист.

"В началото на мача, когато футболистите на Ботев се прегърнаха, си викам на акъла: на какъв език си пожелават успех? Едно време имаше есперанто, сега няма и есперанто“, запита с усмивка ексцентричният шеф на Славия.