Гледайте как бяха изпратени футболистите на Локо! Умарбаев също се поклони пред агитката
Ръководството на Локомотив Пловдив благодари на привържениците за подкрепата им към отбора по време на снощния мач срещу ЦСКА 1948, загубен в Бистрица с 0:1.
"Благодарим ви за подкрепата! Само Локо"! Това написаха от клуба в официалната страница във Фейсбук, където публикуваха и видео след края на мача.
Феновете на черно-белите изпратиха с песни и аплодисменти играчите. Да се поклони на агитката дойде и халфът на ЦСКА 1948 Парвиз Умарбаев, който игра 6 години на "Лаута" и пази прекрасни спомени от престоя си в клуба.
Гледайте в прикаченото видео как футболистите на Локомотив напуснаха терена в Бистрица!
Този браузър не поддържа видео елемента.