Ръководството на ПФК Ботев направи важно уточнение относно продажбата на билети за последните 5 домакински срещи на отбора. Както вече Plovdiv24.bg информира читателите си, пакетните пропуски се продават от днес от 10,00 часа.

Публикуваме без редакторска намеса официалното съобщение от "жълто-черния" клуб:

Уважаеми Ботевисти, 

Днес стартира продажбата на пакетни билети за оставащите пет домакинства на Ботев (Пловдив) на стадион "Христо Ботев".

От "жълто-черния" клуб внасят следната яснота:

 - пенсионери над 75 години ползват 50% отстъпка от цената на билета срещу показване на документ за самоличност

 - деца до 4 години (включително) - влизат безплатно на мачовете (без място)

 - деца между 5 и 14 години (включително) - използват 50% отстъпка от цената на билета, като имат място на трибуните