Клуб на привържениците на Ботев Пловдив продължава кампанията за събиране на средства за хореография в двубоя срещу Левски. Мачът е на 29 април от 20 часа и очакванията са с него да бъде открит стадион "Христо Ботев".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на КПБП:

Продължава кампанията за набиране на средства за хореография в мача срещу "сините" на 29.04. От касите по време на мача със Спартак Варна бяха събрани 1255,50лв. През седмицата имаше някои сериозни дарения, като тези от Лудата Банда (2519,12лв) и Bultras London (721лв), като пълно обобщение ще направим по традиция в петък.

Всеки, който иска да дари средства може да го направи по един от следните начини:

1) Чрез банков превод по сметката на КПБП: BG11UNCR70001522124939

SWIFT (BIC): UNCRBGSF

Сдружение КПБП

2) Като преведете средства чрез електронната система за разплащане пейпал на: paypal@kpbp.bg

3) Чрез кутията за дарение във фен магазина на ул. Нестор Иванов 1.

Само Ботев!