Дубълът на Локо с атрактивно реми срещу Берое II в Стара Загора

Коментари (1)
11:58 / 09.04.2023
1930
Дублиращият отбор на Локомотив Пловдив завърши 2:2 при гостуването си на Берое II. Двубоят от поредния кръг на Трета лига - Югоизточна група се проведе на стадион "Локомотив" в Стара Загора.

Домакините успяха да открият резултата в 27-ата минута чрез Васил Василев. Локомотив II изравни в 34-ата с попадение на Ефе Али, а Теодор Фърков изведе “черно-белите" напред за 1:2 в 43-ата минута. През втората част Деян Иванов реализира за Берое II и оформи крайното 2:2.

На 13.04 (четвъртък) Локомотив II e домакин на Левски (Карлово). Двубоят е от 17:00 часа.