Бивш вратар на Ботев си води кучето на кафе

7928
13

Бившият вратар на Ботев (Пд) Славчо Тошев има нова любов. От седмици ексцентричният футболист кръстосва Пловдив и околностите със симпатично кученце чихуахуа. Последно пазарджиклията заведе животното на кафе под тепетата, като смая всичко посетители с грижовност.

Той първо си поръча любимото фрапе, а веднага след това поиска минерална вода за домашния любимец, която бе сервирана в специална купичка.

Цяла зима Славчо носеше кученцето в пазвата си, за да не му е студено, а на пролет се заканил да му купи играчки и нова каишка.

Източник: в. "7 дни спорт"

Виж коментарите (13)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!