Девойките на ЖФК Пълдин спечелиха убедително последния за 2022 година турнир

2976

ФК Пълдин (Пловдив) спечели последния турнир за 2022 година под егидата на БФС. Надпреварата бе за девойки до 11-годишна възраст и се проведе в спортната зала на "Стоянстрой" в Пловдив.

Момичетата на треньорката Диана-Михаела Атанасова записаха 2 победи в своята предварителна група, с които се класираха за финалния мач. Първо бе надигран отбора на Локомотив (Стара Загора) с 3:1, а след това пловдивчанки разгромиха ЖФК Бургас с 13:0.

В другата група първото място заеха девойките на Розова долина (Казанлък).

В спора за шампионската купа също нямаше интрига, тъй като ФК Пълдин бе чувствително по-добрият отбор и спечели с 5:0.


Още по темата: Женски футбол
Всички новини по темата: (369)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!