Фенклубът на Локо: Коя е черешката на тортата? Ще разберете в неделя!

5533
11

Фенклубът на Локомотив Пловдив информира "черно-бялата" общност за предстоящия празник, с който ще бъде сложен край на календарната 2022 година. Традиционната Черно-бяла Коледа отново се завръща на сцената в познатия си формат. Тя ще се проведе в неделя от 11,30 часа в Дома на културата "Борис Христов“.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от Фенклуб Локомотив Пловдив:

В неделя черно-бялата Коледа отново се завръща на сцената в традиционния си формат!

Най-значимото културно събитие от декемврийския календар на Пловдив тази година ще се проведе в Дом на културата "Борис Христов“ – зала, която вече е била домакин на предходни издания на събитието.

Ще се съберем отново, за да направим ретроспекция на изминалата година, ще отдадем почит на наши привърженици, които си отидоха от този свят, ще отгърнем още една страница от богатата история на Пловдивския любимец, ще разкажем за нашите инициативи през годината, ще загреем с песни, ще наградим най-заслужилите, ще бъдем заедно!

"Първият съдийски сигнал“ на събитието е в 10:00 часа – ще започнем с детската Черно-бяла Коледа.

В 11:30 часа започва и същинската част.

А коя е черешката на тортата? Ще разберете на 4 декември 2022 г. в Пловдив – нашия град!

Очакваме ви!

САМО ЛОКО!


Още по темата: Черно-бяла Коледа
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (11)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).