Спартак с инфарктна победа като гост на Арда

13:20 / 23.11.2022
4413
Юношите на Спартак (Пловдив) от набор 2005 постигнаха инфарктна победа над Арда (Кърджали) с 3:2. Двубоят се игра в Момчилград и бе част от редовния кръг на зоналното първенство U19 (2005/2004).

"Гладиаторите" изиграха отлично първо полувреме, през което си осигуриха аванс от два гола чрез Тодор Тодоров и Стоян Костадинов.

След почивката домакините върнаха интригата, отбелязвайки две попадения. Така се стигнa до последната минута на мача, когато Веселин Локов се разписа за крайното 2:3.

Спартак заема трето място във временното класиране, на три точки от първия Ботев (Пловдив).