Локо вкара гол с пета, но отново загуби от най-неудобния си съперник

Коментари (14)
15:27 / 19.11.2022
7576
Локомотив Пловдив отново загуби срещу един от най-неудобните си съперници в Първа лига. Този път обаче това стана в контролна среща. "Черно-белите" отстъпиха на ЦСКА 1948 с 2:3 в спаринг, който се игра на “Арена Царско село" в столицата.

Още в 4-ата минута пловдивчани поведоха в резултата. Джовани подаде към Ивайло Димитров и той с хитър удар с пета вкара за 0:1

Само 10 минути по-късно домакините изравниха чрез Евгений Сердюк, който се разписа с удар от границата на наказателното.

В 28-ата минута ЦСКА 1948 стигна до пълен обрат в резултата. Ангел Бастунов стреля от дистанция и вкара за 2:1.

В 59-ата минута локомотивци изравниха. Това стана след центриране от десния фланг, което бе засечено с глава от Йосип Томашевич за 2:2

Четвърт час преди края Джонатан шутира от фаул, а Илко Пиргов изби. При добавката обаче Реян Даскалов реализира за окончателното 3:2.

Илко Пиргов, Александър Василев, Луан, Мартин Паскалев, Матеус, Петър Витанов, Пиер Зебли, Джовани, Евандро, Бирсент Карагарен, Ивайло Димитров (Кристиан Томов, Райън Бидунга, Милош Петрович, Йосип Томашевич, Георги Каракашев, Димитър Илиев, Преслав Боруков, Иван Сулев, Даниел Маджаров, Сами Мехмедов, Христо Иванов).