Футболисти се наредиха пред "Бесика" и извикаха: Само Локо! Всички на стадиона!
Футболистите на Локомотив (Пловдив) отправиха специално съобщение към привържениците на отбора. Това стана чрез любопитно видео, публикувано в официалния профил на "черно-белите" в Тик Ток.
Повод за призива е днешното дерби срещу Лудогорец от 17-ия кръг на Първа лига. Двубоят е от 17:30 часа на “Лаута" и ще бъде ръководен от Георги Давидов.
"Здравейте, локомотивци! Призоваваме ви да ни подкрепите в мача срещу Лудогорец. Само Локо! Всички на стадиона", заявяват "черно-белите" играчи.
Гледайте в прикаченото видео техния призив от "Лаута"!
Този браузър не поддържа видео елемента.