Локо без проблеми в защита за първи път от 40 дни насам

3313
2

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) гостува на Спартак (Варна) в мач от 13-ия кръг на Първа лига. Срещата е в понеделник (10.10) от 16:00 часа на стадион “Спартак". Главен съдия ще бъде Ивелин Занев.

В групата на Локомотив за първи път от няколко кръга насам попаднаха Луан и Райън Бидунга. Те се контузиха в края на август и оттогава наставникът Александър Томаш прекроява защитата на отлбора без тях. "Черно-белите" проведоха своята последна тренировка в неделя сутринта, след което отпътуваха за Варна.

Ето всички футболисти, на които ще разчита в морската ни столица Александър Томаш:

Динко Хоркаш, Илко Пиргов, Александър Василев, Милош Петрович, Луан, Райън Бидунга, Матеус да Силва, Мартин Паскалев, Йосип Томашевич, Пиер Зебли, Петър Витанов, Георги Каракашев, Джовани, Бабакар Дион, Бирсент Карагарен, Димитър Илиев, Ивайло Димитров, Преслав Боруков.


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (658)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).