Футболистите на Ботев се събират, може да започнат сезона

7962
49

Футболистите на Ботев Пловдив се събират днес в 14 часа на стадиона, като най-вероятно ще проведат и първа тренировка. В съблекалните ще има ток и вода и играчите няма да имат проблеми да проведат заниманието си. Plovdiv24.bg научи, че освен за ток и вода са намерени пари и за пролетния дял, като отборът ще започне с българските футболисти и ще изкара целия пролетен полусезон. С изключение на Васил Кочев, който си е намерил отбор, останалите български футболисти ще се върнат в отбора. Мнението на играчите е, че по-добре да се изиграе този сезон и догодина отбора да е в "Б" група, от колкото във "В". Тренировката ще ръководят Владо Чернев и Лилчо Арсов. Очаква се и сериозно присъствие на фенове на "канарчетата".


Още по темата: Зимна селекция в Ботев (2009/2010)
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (49)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!