БГ реалност, БГ цирк! Отложиха и домакинството на Локо срещу ЦСКА-София

9531
11

Спортно-техническата комисия към БФС обяви програмата на efbet Лига от 7-и до 11-и кръг. От СТК обявиха, че мачът между Локомотив Пловдив и ЦСКА-София от седмия кръг се отлага заради участието на столичани в плейофа за групите на Лигата на конференциите.

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че и мачът на Ботев Пловдив срещу тима на Саша Илич бе отложен по подобен начин.

"Червените" се изправят срещу тима на Базел. Първият мач е на 18 август в София, а реваншът седмица по-късно, на 25 август.

"По искане на ЦСКА и със съгласието на "Нова Броудкастинг груп" и БПФЛ, на основание чл. 44, ал.1, буква а/, предложение трето от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2022/2023, срещата от VII - ми кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК "Локомотив" Пд и ПФК "ЦСКА София" Сф ще бъде насрочена допълнително", написаха от БФС в сайта си.


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (658)

Виж коментарите (11)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).