Четирима са контузени в Локо, само един от тях има шанс да играе срещу Хебър

3929

Общо четирима футболисти на Локомотив Пловдив са с различни контузии в момента. Само един от тях обаче може да се възстанови напълно и да играе в предстоящото домакинство срещу Хебър. Двубоят от 3-ия кръг в Първа лига срещу новака в елита е в неделя от 18,30 часа на "Лаута".

Без шансове да играят са халфовете Петър Витанов и Венсан Марсел, както и юношеският национал Иван Сулев. Той вече прави индивидуални бегови упражнения, но все още е далече моментът, в който ще бъде включен в групата за официален двубой.

Травма при гостуването на Лудогорец получи Преслав Боруков. Централният нападател пропусна няколко занимания, но възстановяването му протича добе и той има голям шанс да попадне сред 18-те в разширения състав на Локомотив.


Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (658)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).