Марица се раздели с трима футболисти, двама от тях вече си намериха други отбори

4907

След края на сезона във Втора лига отборът на Марица (Пловдив) се разделя с трима футболисти. Това става по взаимно съгласие.

С жълто-сините приключват Ангел Грънчов, който ще продължи кариерата си в ЦСКА 1948, Александър Праматаров, който ще се състезава в редиците на Миньор (Перник) и Янко Ангелов.

"Благодарим на тримата за приноса им към представянето на отбора! Желаем им здраве и много бъдещи успехи", заявиха от ПФК Марица.


Още по темата: ФК Марица във Втора лига, сезон 2022/2023
Всички новини по темата: (72)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!