Звездата на Ботев (Пд) Тодор Неделев призна, че е имал информация за присъствието на турски мениджъри на двубоя срещу Лудогорец, който "канарите" загубиха с 1:2 пред празните трибуни в "Коматево".
"Да чух, че е имало мениджъри на турски клубове, но нищо повече. Имам договор с Ботев за още една година, ще видим. Сега мислите ми са насочени към битката в първенството", лаконично коментира пред "Тема спорт" капитанът на Ботев.
Въпросните емисари са били доведени от бившия страж на "жълто-черните" Иван Чворович, който сега е мениджър на Тодор Неделев.
Тодор Неделев
Иван Чворович