Марица загуби от Арда в контрола

17:33 / 25.03.2022
1889
Отборът на Марица изигра днес втората си контрола, с която запълни паузата в първенствата заради националните отбори. Жълто-сините премериха сили с елитния Арда (Кърджали) и отстъпиха с 1:2. Двубоят се игра на стадион "Марица".

Единственото попадение за домакините отбеляза Милен Танчев в 61-ата минута. Арда откри резултата в 46-ата минута чрез Румен Руменов, а победния гол вкара Иван Коконов в 71-ата минута.

Марица игра в състав:

Илия Николов, Димитър Аврамов, Ангел Грънчов, Йордан Пейчинов, Симеон Вешев, Александър Праматаров, Милен Танчев, Веселин Марчев, Станислав Маламов, Петър Атанасов, Мариян Тонев. (Петър Начев, Илиян Йорданов, Мартин Газиев, Станимир Димитров, Сами Мехмедов, Христиан Димитров, Георги Иванов, Айкут Янъков, Теодор Фърков, Джошуа Харис, Сали Садъков, Виктор Петков).

Стартов състав на Арда: Мартин Луков, Стоев, Ганев, Желев, Йорданов, Ковачев, Иван Коконов, НДайе, Костадинов, Котев, Атанас Зехиров.