Момичетата на Пълдин спечелиха турнир в Сърбия, без да допуснат гол

2774

Момичетата на ФК Пълдин (родени до 2007 година) се представиха изключително силно и спечелиха международния футболен турнир "Левач", който приключи в сръбския град Рековац, научи Plovdiv24.bg.

Още в предварителните групи пловдичанки дадоха заявка за първото място, след като постигнаха две убедителни победи - 3:0 над Слога и 9:0 над Левчанке.

В четвъртфинал възпитаничките на треньора Ангел Славов надиграха Раднички (Ниш) с 1:0. Последва полуфинал срещу отбора на Плана (Велика Плана), който отново бе спечелен от Пълдин с 1:0.

В битката за трофея пловдивчанки се изправиха срещу отбора на Борац (Чачак) и бяха повече от убедителни - 5:0. Така ФК Пълдин вдигна шампионската купа, записвайки голова разлика 19:0 от всички изиграни мачове.


Още по темата: Женски футбол
Всички новини по темата: (368)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).