Националите на БФС, Мъри и Наско отново се изложиха, този път срещу резервите на Шахтьор

1470
6

Учудващо, но националният отбор на БФС, Мъри и Наско не успя да загуби срещу резервите на Шахтьор. Двата отбора изиграха крайно скучен и разочароващ мач и завършиха 0:0. Двубоят се игра пред 25!!! зрители в Анталия. Умишлено казваме националния отбор на БФС, Мъри и Наско, защото тази формация и бездушие на "трикольорите" не заслужават да са национален отбор на България. За съжаление умните глави от БФС, начело с Боби и Лечков, решиха тази дружинка да води националите още един квалификационен цикъл, което пък автоматично означава още две нулеви години, без следи в историята, постижения и добри резултати. 

След "полезната" проверка Мъри доказа, че няма срам и заяви: „Играхме добре, но в атака има какво още да се желае. Когато имаш три положения срещу такива отбори, то те трябва да се реализират", заяви селекционерът.

Източник: Кирил Налджиев

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!