Дамите на ФК Пълдин стартираха подготовка, клубът се раздели с едно момиче

3883

Дамите на ФК Пълдин (Пловдив) стартираха своята зимна подготовка за мачовете от пролетния полусезон в националния женски футболен шампионат. Възпитаничките на треньора Ангел Славов проведоха първата си тренировка за 2022 година при отлични условия на стадиона в село Труд.

ФК Пълдин се раздели с Белослава Мишева, на която изказва благодарности за отдадеността към клуба. Към момента няма нови попълнения в отбора.

До края на месеца пловдивчанки ще водят своята подготовка на клубната база в Труд. През февруари са предвидени 3-4 контролни срещи.


Още по темата: Женски футбол
Всички новини по темата: (369)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!