"Срамни сцени бих казал се случиха днес. Такива неща са се случвали и в Италия. Съжалявам, че това се случи и че е част от футбола. Трябва феърплея винаги да побеждава. Не можах да видя съвсем точно какво се случи, тъй като най-важният ми ангажимент бе да поздравя момчетата в съблекалнята.
Имахме нужда от тази победа. От няколко мача се виждаше, че отборът играе добре. В крайна сметка треньорът успя да направи един компактен отбор. Момчетата вложиха душа и сърце и всичко от себе си, за да постигнат победата. Ботев нямаше победа до момента и това беше наистина дългоочаквано.
Първата стъпка е направена чрез победата днес. От утре продължаваме с всичко останало относно преговорите за продажбата на Ботев и мисля, че нещо много хубаво ще се случи", бяха думите на спортно-техническия директор на "канарчетата" Малу Мпасинкату.












Eдин отбор
на 01.11.2009 г.
Пото, до сряда ние може и да сме във В група, ама нали ви нацепихме кафите, а вашето си седи - така че: пуф-паф - тю-тюююю, айде гара Перник. Галка слиза първа. После ше я качват.
Жълто-Черен Завинаги
на 01.11.2009 г.
от каде имате сега смелост да пишете тука
Ботев 1912
на 31.10.2009 г.
ПОТОрнак, от къде тази смелост да пишеш след жълто-черната гавра над твоя жалък отбор?
poto
на 31.10.2009 г.
До сряда сте вече минало!!!
bboy1912
на 31.10.2009 г.
Ама и ния да не им пишем ся остайте ги
Митко Петков
на 31.10.2009 г.
Дано си прав Малу ! Дано СЕЛЮ продаде отбора !
Графа
на 31.10.2009 г.
Взеха ви пачките....не ги е срам!!!Бегом към ботуша....тука бият!!!
_1912_
на 31.10.2009 г.
в траур са - не ги закачай....
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!