Кристиан Тиритиело се раздели с отбора на Ботев (Пловдив). Главният анализатор на "канарчетата" напусна клуба по собствено желание, обявиха днес официално от ръководството на "жълто-черните". За напускането на помощник-треньора Plovdiv24.bg информира вчера своите читатели.

Кристиан Тиритиело пристигна в Коматево в началото на 2021 година, като бе неизменна част от щаба на Азрудин Валентич. Шведът ще бъде запомнен с усърдната си работа и непрестанна усмивка, а безспирната му енергия за анализиране на отборите спомогна за израстването на "канарчетата".

ПФК Ботев Пловдив благодари на Кристиан Тиритиело за професионализма и отдадеността му към "жълто-черната" идея и му пожелава успехи в бъдещите му професионални планове, се казва още в официалното съобщение на клуба.