Две дами от Пловдив в националния отбор за битката срещу Сърбия на "Лаута"

2986

Селекционерът на женския национален отбор на България Силвия Радойска повика група от 22 имена за предстоящите два мача от световните квалификации срещу Сърбия. На 25 ноември (четвъртък) от 17:00 ч. нашият тим гостува в Стара Пазова, а на 30 ноември (вторник) от 16:00 часа западните ни съседки връщат визитата на стадион "Локомотив“ в Пловдив.

В състава попаднаха две представителки на пловдивски клубове - Мария Стойчева от ЖФК Пълдин и Гергана Илийчева от Локомотив Пловдив.

Ето и групата за двата мача:

Вратари: Роксана Шахънска (НСА), Виктория Иванова (Севлиево Лейдис), Милена Караколева (Спортика).

Защитници: Яница Иванова (НСА), Николета Бойчева (Локомотив СтЗ), Гергана Илийчева (Локомотив Пд), Яна Динева (Локомотив СтЗ), Моника Ръжгева (НСА), Йоана Станкова (Локомотив СтЗ), Нора Димитрова (НСА).

Полузащитници: Ивана Найденова (НСА), Вероника Гоцева (Барокко), Лора Петрова (Специя), Мария Стойчева (Пълдин), Яна Йорданова (НСА), Димитра Иванова (НСА), Симона Стоянова (Етър).

Нападатели: Симона Петкова (Йънг Бойс), Евдокия Попадинова (Наполи), Биляна Пенчева (Локомотив СтЗ), Юлиана Александрова (НСА), Полина Ръсина (Барокко).


Още по темата: Женски футбол
Всички новини по темата: (369)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!